Interview pro Redbook Magazine

30. prosince 2014 v 21:18 | © DAILY-KALEYCUOCO | Chelsea |  INTERVIEWS
Kaley Cuoco-Sweeting miluje "se cítit jako žena v domácnosti" a nestydí se to ukázat.

V rozhovoru pro Redbook magazine, se 29ti letá hvězda z Teorie Velkého Třesku svěřila, že téměř rok umývá po Ryanovi Sweeting nádobí. Když se zeptali, jestli se považuje za feministku, řekla, že nad tím nikdy takto nepřemýšlela.

"Nikdy jsem se necítila jako feministka, vařím pro Ryana pět dní v týdnu: Citím se pak jako žena v domácnosti; Miluju to. Vím, že to zní staromódně. ale miluju tu představu ženy, která se stará o muže. Jsem tak v pozoru při práci, že ráda přijdu domů a nachystám mu večeři. Moje máma byla taky taková, takže to mám asi po ní."

Kaley necití žádnou diskrominaci, když přijde na její výplatu v seriálů od CBS. Kaley podepsala smlouvu na další 3 roky natáčení Teorii Velkého Třesku na 1 milion $ za episodu, což ji činí jednou z nejvíce placených hereček.

"Hlavní je to, co to znamená pro mou rodinu...a vědět, že je o ně postaráno." "Moje rodiče strávili 16 let tím, aby vytáhli můj zadek do LA z konkurzu na konkurz. Každý den mi pomáhali naučit se scénář, čekali na mne, vyzvedávali mě, brali mě na tenis, jezdecké hodiny. Vždycky doufám, abych jim mohla pomoci, protože se o mne vždycky tak dobře postarali. Když vím, že teď můžu, vhání mi to slzy do očí."

I když je to už 9 měsíců co časopis Cosmopolitan vypustil, že má Kaley implantáty už od svých 18 let, stále je její odpověd jasná, šla by do toho znovu. Její názor se vůbec nezměnil. "Neměla jsem žádná prsa! A opravdu to byla ta nejlepší věc!" S implantáty se citím víc ve svém těle. Nechtěla jsem být porno hvězda nebo vypadat hot a sexy.

zdroj~etonline
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama